Aantekeningen
Tijdreis door de geschiedenis van families
Aantekeningen
Treffers 901 t/m 905 van 905
# | Aantekeningen | Verbonden met |
---|---|---|
901 | Zij was ongehuwd toen ze Abraham kreeg. Wel trouwde ze later met Abram Schenk ( niet de de vader) (Hij was toen getrouwd, ook was hij getuige bij het huwelijk van Abraham Nieuwveld en geen bloedverwant volgens de trouwakte) | Gezin F2317
|
902 | Zij wordt in de huwelijksacte van haar dochter Clasina (met Elibattus Kluvers) Holt genoemd. | Holtvoogd, Hendrika Wilhelmina (I4230)
|
903 | Zijn doop alleen vermeld in doopboek van schoolmeester, niet die van predikant. Uitzoeken: tekst bij huwelijk met Elsken Hemink: "Jan Hendrik Harkel op 't Kiskamp, j.s. van wijlen Arent te kiskamp onder Eibergen en Elsken Hemink, dv w. Willem H. onder Winterswijk. Van Klaasjan Visscher: Landbouwer op "Kiskamp" aan de Oude Borculoseweg in Olden Eibergen, later op "Jeukkers" | te Harkel, Jan Hendrick (I5166)
|
904 | Zijn doop staat vermeld in doopboek van predikant op 21-09-1738, in die van de schoolmeester op 05-10-1738. In beiden heet de vader Arent van Harkel. 07-02-1767 121 Stoffer ten Harkel weduwnaar van Jenneken Scholten, een kind Jan. Momboiren: Jan Berent ten Harkel, oudste broer van de overledene en Jan Hendrik ten Harkel wonende op de Kiskamp onder Eibergen. Sub no. 90 | ten Harkel, Christoffel (I1190)
|
905 | Zus van Elise Nicolai (eerste vrouw van Johannes Marinus van Hasselt) | Nicolaij, Anna Catharina (I2226)
|